Majówka dla Naszej Niepodległej w Garncarskiej Wiosce

Weekend majowy w Garncarskiej Wiosce w Kamionce nieopodal Nidzicy pod znakiem Naszej Niepodległej!

1 maja: 14 rocznica Polski w Unii Europejskiej. Wydarzenia w godz. od 11.00 do 19.00. O godz. 12.00 wciągniemy na maszty flagi Polski i Unii Europejskiej. Tego dnia na terenie Garncarskiej Wioski odbędzie się piknik rodzinny z zabawami i konkursami dla rodzin. Gospodarzem wydarzenia będzie Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

2 maja: Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Tego dnia zapraszamy na turniej gier planszowych: szachy, warcaby i scrabble. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma w tym dniu w prezencie polską flagę. Gospodarzem wydarzenia będzie Lokalna Grupa Działania “Brama Mazurskiej Krainy”.

3 maja: Święto Narodowe 3 Maja. Tego dnia zapraszamy do Garncarskiej Wioski osoby i rodziny, które chcą posadzić swoje drzewa w Alei Niepodległości na terenie Rajskiego Ogrodu. Po sadzeniu zaprosimy wszystkich na wojskową grochówkę. Gospodarzem wydarzenia będzie stowarzyszenie Nidzicki Fundusz Lokalny oraz stowarzyszenie Centrum Doradcze Programów Pomocowych.

4-6 maja: Wystawa ogrodnicza i kiermasz kwiatów: “Kwiaty polskie”: wystawa kwiatów, kiermasz kwiatowy, konkurs plastyczny dla dzieci pt. “Kwiaty polskie”. Gospodarzem wydarzenia będzie Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Więcej informacji już wkrótce na www.nida.pl.