Wirtualny feSTIWAL NIEPODLEGŁA Z CEO

Zapraszamy grupy uczniowskie do wzięcia udziału w Wirtualnym Festiwalu Niepodległa z CEO! W ten wyjątkowy sposób chcemy wspólnie z Wami zakończyć obchody stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Festiwal odbędzie się w piątek 14 grudnia w godzinach 09:30-12:30 na platformie internetowej oraz na Facebooku.

Wirtualny Festiwal jest interaktywną formą, w której drużyny z różnych miejscowości uczestniczą we wspólnej zabawie online. Festiwal będzie się składał z 6 krótkich zadań, mających na celu podsumowanie działań niepodległościowych w szkołach. Uczniowie i uczennice mogą wykonywać zadania i przesyłać odpowiedzi na przerwach między lekcjami. Wszystkie szczegóły organizacyjne znajdują się poniżej.

Zgłoście się już dzisiaj

Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ. Formularz będzie aktywny do 13 grudnia do godziny 10:00, choć prosimy, aby nie zostawiać rejestracji na ostatnią chwilę.

Kiedy i gdzie?

Zaczynamy w piątek 14 grudnia o godzinie 9:30, kiedy opublikujemy pierwsze zadania na stronie festiwalu (>> LINK, dostępny od 12.12.2018). Wcześniej koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Festiwalu oraz Systemem przyznawania nagród (Załącznik do Regulaminu) (>> LINK).

Festiwal będzie się odbywał równolegle w dwóch miejscach – na wspomnianej powyżej platformie oraz na Facebooku, gdzie zostało utworzone wydarzenie na Facebooku (>> LINK).

Będzie w sumie siedem zadań, publikowanych kolejno co pół godziny: 9.30, 10.00, 10.30, 11.00, 11.30, 12.00 i 12.30. Możecie je realizować w dowolnym momencie między godziną 9.30 a 15.00. Na bieżąco będziemy aktualizować informacje na temat statusu realizacji poszczególnych zadań przez każdą z drużyn. Ponadto do godziny 16.00 opublikujemy wszystkie prawidłowe odpowiedzi do zadań lub komentarze do Waszych wypowiedzi. O 16.30 podamy informację, komu udało się wykonać wszystkie zadania i przyznamy nagrody!

Czego potrzebujecie?

Aby wziąć udział w Festiwalu:

Potrzebujecie sprzętu z dostępem do Internetu – może to być szkolny komputer, tablet albo smartfon.

Na platformie nie musicie się logować – każdy z Was będzie miał nieograniczony dostęp do festiwalowych zadań.

Przygotujcie się na to, że wszystkie zadania będą wymagały odpowiedzi na platformie, a niektóre dodatkowo obecności na Facebooku. Na Facebooku wystarczy, że będzie zalogowana jedna osoba.

Na co warto zwrócić uwagę?

Bądźcie uważni i uważne na polecenia, ponieważ to w nich będziemy zaznaczać, gdzie powinna zostać opublikowana odpowiedź. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, piszcie na Messengerze do administratora strony (https://www.facebook.com/MwAkcji/).

Jak możecie się przygotować?

Przede wszystkim musicie mieć drużynę gotową na wyzwania, sprzęt z podłączeniem do Internetu oraz przynajmniej jedną osobę w zespole dysponującą kontem na Facebooku (możecie też stworzyć specjalne konto drużynowe na potrzeby Festiwalu).

Czy będą nagrody?

Dla zespołów, które wezmą udział we wszystkich zadaniach czekają nagrody, dyplomy i gratulacje! A potem już tylko sława, uznanie i pieniądze, dziesiątki pieniędzy! 😉